Provozní řád


Zákazník je povinen dodržovat obecné zásady pro praní a sušení prádla a provozního řádu prádelny. 


Perte světlé prádlo odděleně od barevného, dodržujte doporučené teploty (praní i sušení) uvedené na štítku textilu a vždy zvolte program s odpovídající teplotou. Pokud si nevíte rady, je možné se obrátit přímo na obsluhu prádelny. 

Provozovatel nenese odpovědnost za škody na textiliích způsobené nesprávným použitím jednotlivých zařízení.

V pracích strojích je zakázáno prát silně znečištěné prádlo mastnotami, chemickými produkty, hořlavými produkty či částicemi jako je omítka, apod. Je zakázáno prát zvířecí pelíšky. Prádlo potrhané či rozpárané si pere zákazník na vlastní riziko.

Osoba pověřená provozovatelem má právo kontroly prádla vkládaného do praček a právo odmítnout prádlo nevhodné k praní v tomto zařízení.

Pro manipulaci se špinavým prádlem jsou určeny černé koše na prádlo, kýble pro předmáčení silně znečištěného prádla. Pro přesun čistého prádla do sušičky jsou určeny modré koše na prádlo. Pro manipulaci se špinavým prádlem je vyhrazen oddělený prostor od prostoru pro manipulaci s čistým prádlem.

V blízkosti praček a sušiček se nesmí pohybovat děti bez dozoru rodičů.

V provozovně je zakázáno kouření.

Do každého praní přidáváme dezinfekční prostředek, který prádlo zbaví bakterií, virů i plísní a splňuje přísné normy pro hygienické praní.

Reklamační řádProvozní doba


pondělí  9:00 - 17:00

úterý 9:00 - 17:00

středa 9:00 - 17:00

čtvrtek 9:00 - 17:00

pátek 9:00 - 17:00

sobota - zavřeno

neděle - zavřeno 

Provozní doba je dočasná, bude přizpůsobena potřebám zákazníků.